Friday, 22 June 2012 16:47

DVD εκδηλώσεων και δραστηριοτήτων Ιουνίου

Ανακοινώνεται ότι υπάρχουν 3 DVD που περιλαμβάνουν τις εκδηλώσεις και τις δραστηριότητες του Σχολείου μας που έγιναν τον Ιούνιο του 2012. Σας ενημερώνουμε για το περιεχόμενο του κάθε DVD.

DVD No 1: "Τα παιδιά ανοίγουν το μουσικό κουτί του ελληνικού τραγουδιού" (μουσική εκδήλωση)& το φιλμάκι με τις φωτογραφίες απ' όλη τη χρονιά που προβλήθηκαν στην εκδήλωση.

DVD No 2: Θεατρικά Αγγλικών, Ντενεκεδούπολη, project Γιάννενα

DVD No 3: Παρουσίαση περιβαλλοντικού προγράμματος Helmepa, Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, Φιλαναγνωσία (εκδήλωση με την κυρία Ελευθερία Τζιάλλα-Μάντζιου), απονομές και χορευτικά τελευταίας ημέρας Σχολείου (14-6-2012)

ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ

Την αναπαραγωγή των DVD έχει αναλάβει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου. Όποιοι λοιπόν επιθυμούν κάποιο από αυτά ή και όλα μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο για την αναπαραγωγή κύριο Βασίλη Σιαράβα στο τηλ.6936567263 (από τη Δευτέρα 25 Ιουνίου 2012 και έπειτα)  και να το προμηθευτούν καταβάλλοντας το ποσό του 1 ευρώ για το καθένα (τιμή κόστους του άγραφου DVD)

ΕΠΙΣΗΣ

Τα τραγούδια της μουσικής μας εκδήλωσης έχουν ηχογραφηθεί σε CD. Το CD μόλις τελειοποιηθεί θα δοθεί πάλι στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων προκειμένου να κατασκευαστεί εξώφυλλο και να αναπαραχθεί σε πολλά αντίτυπα τα οποία όμως θα  είναι έτοιμα να διανεμηθούν στους μαθητές και στους ενδιαφερόμενους το Σεπτέμβριο του 2012.