Wednesday, 12 December 2012 21:07

Δωρεά 2 laptop από την GlaxoSmithKline Ελλάδας

Η εταιρεία GlaxoSmithKlineΕλλάδας δώρισε στο σχολείο μας 2 laptop. Ευχαριστούμε πολύ τη Διοίκηση της εταιρείας. Παρακάτω παρατίθεται η επιστολή της.

Αθήνα, 12 Δεκεμβρίου 2012

Αγαπητέ κ. Νταλάκα,

Η GlaxoSmithKline Ελλάδας στο πλαίσιο της προσφοράς της στο κοινωνικό σύνολο, αποφάσισε να δωρίσει 78 χρησιμοποιημένα laptop σε Μη Κερδοσκοπικούς Οργανισμούς και Σχολεία με στόχο την κάλυψη ουσιαστικών αναγκών.

Η εταιρεία έλαβε αιτήματα για περισσότερα από 350 laptop, τα οποία και αξιολόγησε διεξοδικά. Στο πλαίσιο αυτό, το αίτημά σας έγινε δεκτό και η εταιρεία θα σας δωρίσει 2 laptop.

Ευχόμαστε η δωρεά αυτή, να συνεισφέρει ουσιαστικά στις ανάγκες του φορέα σας και να αξιοποιήσετε τα laptop με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Τις επόμενες ημέρες θα παραλάβετε μέσω courierτο/α laptopσυνοδευόμενο/α από Δελτίο Αποστολής (2 αντίγραφα).  Το Λευκό στέλεχος το κρατάτε εσείς και στο κίτρινο θα συμπληρώσετε το όνομά σας, τη σφραγίδα του σχολείου, την υπογραφή σας και θα το παραλάβει ο courier,  για  να μας το επιστρέψει.

Για την GlaxoSmithKline

Με εκτίμηση,